Polityka prywatności

W czasie korzystania ze sklepu Jugador.pl możesz być poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych. Związane jest to z chęcią zapisania się do Newslettera albo z utworzeniem konta sklepowego przez Ciebie (zalogowaniem się do niego).

Konto sklepowe

Aby złożyć zamówienie w sklepie Jugador.pl możesz założyć swoje konto sklepowe. Wszystkie składane przez Ciebie zamówienia będą zapisywane na Twoim koncie sklepowym. Dzięki temu my będziemy mogli wysłać przesyłkę do Ciebie, a Ty masz dostęp do informacji na jakim etapie zamówienia znajduje się aktualnie Twoje zamówienie.

Gwarantujemy Tobie, że podane przez Ciebie dane są bezpieczne!

Zapewniamy Tobie, że:

 1. wszystkie podane przez Ciebie informacje są bezpieczne w naszej bazie danych

 2. dostęp do nich mają tylko osoby upoważnione

 3. nie udostępniamy ani nie przekazujemy tych danych osobom trzecim

 4. wykorzystujemy je tylko celów bezpośrednio związanych z realizacją zamówień lub wysyłania newslettera.

 5. W czasie rejestracji konta sklepowego będziemy prosić Cię o podanie następujących danych:
  a) imienia i nazwiska, pełnego adresu zamieszkania, oraz adresu dostawy - te dane wykorzystywane będą później tylko do wysyłania zamówionych przez Ciebie produktów.
  b) twojego adresu e-mail – adres ten jest niezbędny do realizacji zamówień w naszym sklepie. Drogą mailową wysyłamy wszystkie informacje związane z Twoim zamówieniem, w tym prośbę o jego potwierdzenie.
  c) numeru telefonu – daje nam to możliwość szybkiego kontaktu z Tobą w razie ewentualnych problemów z realizacją Twojego zamówienia
  d) loginu - jest on konieczny, (niezbędne jest również podanie hasła „patrz podpunkt e)”) do założenia konta sklepowego. Login i hasło pozwalają Ci zalogować się do Twojego konta sklepowego i bez przeszkód składać zamówienia. W momencie tworzenia konta, sam podajesz login, który będziesz później wpisywać.
  e) hasło – jest to ciąg znaków, który sam podajesz. Twoje hasło razem z wybranym przez Ciebie loginem pozwalają Tobie na logowanie się do Twojego konta sklepowego. W momencie pierwszej rejestracji, sam podajesz hasło, które będziesz później wpisywać.

W każdej chwili masz możliwość edycji i zmiany wpisanych przez Ciebie danych na wcześniej założonym przez Ciebie koncie sklepowym. Możesz również poprosić o wprowadzenie zmian obsługę sklepu.

Składanie zamówień w sklepie Jugador.pl


Składanie zamówień na zakup towaru wymaga wypełnienia z pełnymi danymi adresowymi oraz kontaktowymi (dla niezarejestrowanych użytkowników). W przypadku Użytkowników zalogowanych przy zamówieniu automatycznie wpisywane są dane adresowe i kontaktowe, które zostały zdefiniowane przez Ciebie w Twoim koncie sklepowym.

Wszystkie wskazane pola są obowiązkowe do wypełnienia.

Podane przez Ciebie dane wykorzystane są TYLKO do realizacji i dostawy zamówionej przesyłki.

Wiadomości e-mail


Osoby, które dobrowolnie zapisały się do newslettera, będą otrzymywały wiadomości newsletter od sklepu Jugador. Uzyskane w ten sposób adresy e-mail nigdy nie będą wykorzystane do rozsyłania reklam lub informacji innych podmiotów, oraz osób trzecich.

Osoby, które nie zapisały się do newslettera, nigdy nie będą otrzymywały wiadomości e-mail.

W takim przypadku taki użytkownik otrzymywać będzie tylko wiadomości e-mail związane z realizacją złożonego zamówienia.

Jawne Dane Osobowe


W momencie wpisywania przez użytkownika komentarza i podawania w jego treści swoich danych osobowych mamy możliwości zabezpieczenia Klientów przed osobami prywatnymi lub firmami, które te dane wykorzystają do przesłania nieokreślonych informacji. Dlatego dane te nie podlegają ochronie.

Usunięcie konta sklepowego


Każdy z użytkowników, który założył konto sklepowe, może w dowolnym czasie poprosić o jego usunięcie. Konto zostanie skasowane natychmiast lub po zrealizowaniu zamówień do niego przypisanych. Wszystkie dane zostaną skasowane, zostanie również usunięty e-mail z bazy danych.

Odtworzenie takiego konta nie będzie możliwe, klient będzie musiał ponownie je założyć i wprowadzić wszystkie dane.

Uwagi końcowe


Przeglądając, robiąc zakupy lub wypowiadając się w komentarzach w sklepie Jugador.pl akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności znajdującej się na tej stronie.

Sklep internetowy Jugador.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. I przypomina, że każdą osobę wykorzystującą treści zawarte na witrynie Jugador.pl obowiązuje aktualna Polityka Prywatności.

 

Sklep Jugador.pl nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów/ użytkowników sklepu Jugador.pl bez ich zgody!